• Свеж
3L Примање Колба за САД Лабораторија 5L РЕ-1005 Ротари Испарувачот

3L Примање Колба за САД Лабораторија 5L РЕ-1005 Ротари Испарувачот

Buyers rating:
DEN 1783.20

Од стока

Капацитет : 3 L / Литри.Кондензаторот Врска : #50 Печат За Миење.Вакуум / Ослободување Конекции : 2x#35 Печат Подлошки.Нашите 3 L Примање колба одговара на нашите 5 L РЕ-1005 ротари испарувачот системи.На колба е изградена со дебели ѕидови GG-17 стакло за максимална трајност и отпорност на топлина.RE1005 RF СПЕЦИФИКАЦИИ Капацитет : 3 L / Литри Кондензаторот Врска : #50 Печат за Миење Вакуум / Ослободување Конекции : 2x#35 Печат Подлошки Ние брод на сите стакло производи со дополнителна нега, но понекогаш тие да пристигнат скршени.Ако стакло пристигнува скршени, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена од добивањето на вашиот производ, а ние или ќе ви испрати сосема нов дел или ви испрати наплата!Било скршено стакло по породувањето voids сите гаранции.Ви благодариме за разбирањето!За Техничка Поддршка, Прашања или Други Прашања ве Молиме Маил или Јавете Ни се!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне