• Свеж
Ѓумбирот Топки, Тешко Бонбони Третира, Кошер Уверение, Поединечно Завиткани (150 Count (2 Фунти))

Ѓумбирот Топки, Тешко Бонбони Третира, Кошер Уверение, Поединечно Завиткани (150 Count (2 Фунти))

Buyers rating:
DEN 359.76

Од стока

Ѓумбирот Топки Топки Тешко Бонбони.Слатка прилог на вашата Прослава материјали, изберете го ова бонбони третираат за одлична партија корист, Одлична за Паради и Партиите, да ја додадете како слатка прилог на бонбони придонеси.Совршен партија големина на пакување - Изберете Помеѓу 8oz, 1lb, 2lb, 5lb најголемиот Дел Кисело Бонбони Топки по торба.Глутен Слободни, Fat-Free, Кошер Заверена и Не Транс Масти.Вкусни Зачинет Тешко Бонбони Топки, Поединечно Завиткани за било каква Свеченост.Одлично за било која од вашите Тематските Прослава, Забава или Настан!.Со гордост се Направени во САД!.Големина : 150 Count (Пакување од 1).

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне