• Свеж
Hemoton 5 Парови на Ѕид Тенџере Капак Организаторите Полици Пластични Тенџере Капак Складирање Полици Носители на Кујнски Ѕид (Сина)

Hemoton 5 Парови на Ѕид Тенџере Капак Организаторите Полици Пластични Тенџере Капак Складирање Полици Носители

Buyers rating:
DEN 525.36

Од стока

Ова е ѕид монтирани лепење Круг Капак Складирање Решетката.Изработени од АБС материјал, безбедно и животната средина.Оваа алатка е добра меморија за тенџере капак, сад, круг лента и др.Совршен за да се направи вашата кујна почиста.Тенџере Капаци Складирање Рек Кујна Капакот На Држачот Лепило Кука Стојат Лепење Кујна Рек-Обезбедува Чување На Решетката.Ви помогне да заштедите време за пребарување на јадења и тенџере капак.Description5 Пар ABS Матирано Тенџере Капак Складирање Рек Лесна Налепници Тенџере Капаци Носителот Тенџере Остатокот Полица Кујна Капак Рамка Мултифункционален Кујна Резерви.Функција - Боја 1 : Црна./- Боја 2 : Сина./- Материјал : ABS./- Големина : 16.5x5x4.5cm.Пакет Including5 пар x лепило решетката.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне