• Свеж
WOOKO Крпа Прстен Алишта Држачот за Бања Нерѓосувачки Челик Едноставна Крпа Прстен, Круг Крпа Багажник, Бања Хардвер Pendant

WOOKO Крпа Прстен Алишта Држачот за Бања Нерѓосувачки Челик Едноставна Крпа Прстен, Круг Крпа Багажник, Бања

Buyers rating:
DEN 1394.40

Од стока

Нежно чистење само со мека влажна крпа.Оваа крпа прстен е многу погодна за бања, спална соба, гостинската соба, кујна, итн.Стилски крпа складирање торба лесно може да се поврзуваа со многу бања додатоци.Врвен квалитет зрачи од оваа страна, полиран, РАЧНО НАПРАВЕНА крпа прстен од висок калибар metalwork обезбедување на издржливост, стабилност и отпорност на ' рѓа, корозија, и гребење.Направени со здрави материјали, овие крпа куките се безопасни за чувствителна кожа.Оваа бања пешкир кука е направен од SUS304 високо-квалитетни нерѓосувачки челик за спречување на корозија и ' рѓа на крпа прстен.Лесно да го инсталирате на ѕид, и да се обезбеди целосна хардверски додатоци.На здрав крпа прстен остава доволно простор за влажно брише да се суши брзо без преземањето премногу простор.32 фунти (147 грама)Материјал : не ' Рѓосувачки челик Инсталација метод : ѕид-mountedpacking листата : Крпа прстен × 1 × 1 сет на hardware Care и maintenance1.Крпа багажник, WOOKO затворени крпа прстен модерна сушење складирање рек, купатило, кујна бања accessories Features The фино направена геометриски форми претставуваат нов круг, овал преглед. Не користете било раствори за чистење, како тие може да ја оштетат заштита на вашата бања додатоци.Додадете уникатно и удобно декорација на нашата обновена простор и да даде вашата бања нов изглед.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне