• Свеж
XJJZS Не се Лизга Push-up Стојат, Шарени Пена, се Справува со Мускулите Градежништво Пластични Push-up Рачки

XJJZS Не се Лизга Push-up Стојат, Шарени Пена, се Справува со Мускулите Градежништво Пластични Push-up Рачки

Buyers rating:
DEN 2198.40

Од стока

На push-up поддршка е стабилна, безбедна, не се лизга, издржлив, лесен и лесно да се носат.Push-up прозорци ви овозможи да се вежба вашата горниот дел од телото мускули (особено на мускулите на градите, triceps, стомачните мускули и грбните мускули) во сите круг вежба.На push-up заградата е монтажни за лесно складирање и не заземаат простор.Фитнес push-up се справи со е направен од високо-квалитетни материјали, силни и издржливи, и силна поддршка.На push-up exerciser има проширува сунѓерот се справи со дизајн, висока еластичност, добра шок апсорпција и удобен зафат.Може да се користи секаде, push-up загради се погодни за домашни спортски сали, лични тренери и фитнес ентузијасти, и мажите и жените се многу добри.Име : push-up bracketcolor : greymaterial : plastic Size : 21 × 14cm Weight : 0.9 kg Disassembly : detachable Bearing капацитет : 150kg Applicable луѓе : General Applicable сцена : home Features : обликување на телото форма, издржливост, рамо training Packing : 1*обука заградата.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне