• Свеж
Симпатична рачно изработени Цветни Овошје Везови Мали Слама Торба за Деца Девојки Крст-Тело Рамо Монета Чанта Лето Плажа Торба

Симпатична рачно изработени Цветни Овошје Везови Мали Слама Торба за Деца Девојки Крст-Тело Рамо Монета Чанта

Buyers rating:
DEN 813.60

Од стока

❤.Големина : 4.53x5.51 инчи(14x11.5 см),Различни Слатки Дизајн по желба. ❤.Материјал : Слама е полесни и дише материјал кој им овозможува на топлина да избега и воздухот да тече, одлична за летото носат.Оваа слама торба е добро направени - дебели и цврсто ткиво и не може да се види преку тоа. ❤.Атрактивни врвот патент затворање дизајн со шарени тантела и цвеќиња, совршено ги красат вашите деца. ❤.Слама-плетени џеб обезбеди удобност, децата да ги носат нивните омилени нешта во овој џеб. ❤.Сакате да се земе добар фотографии за вашите деца?Да, го Носат овој слама торба ќе направи вашите деца повеќе слатки,исто така Тие можат да се Носат оваа симпатична беж слама торба за на училиште, лето свадба и одмор.Вашите деца ќе го сакам овој голем сонцето beach шапка, особено во оние области што треба да се задржи на сонцето исклучите вашите години.Овие слама сонцето капи може да се користи секој пат кога ќе одам надвор, особено во базен.Прекрасен цвет сонце шапка многу меки и удобни, вашите деца ќе не однесе надвор, и дава голема заштита од сонце за лицето и вратот.Имаме три стилови на девојки?летно сонце капи кои имаат големи убави цвеќиња за екстра дека допир на женственоста.Вашиот малку девојки ќе изгледа толку модерно сите летото долго време во оваа прекрасна слама сонцето капа!Овие широк обод сонцето слама капи се совршени за вашиот девојки да се носат на плажа, базен, одмор, чај партии, Кентаки Дерби или Кентаки Oaks, Велигден, свадби, бранч, или за некоја посебна прилика.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне