• Свеж
Еко-Пријателски Боја Природни Бамбус Јаглен Четки За Заби - Пакет Од 4 Чиста Bambooo

Еко-Пријателски Боја Природни Бамбус Јаглен Четки За Заби - Пакет Од 4 Чиста Bambooo

Buyers rating:
DEN 190.80

Од стока

Зошто се пополни депонии со пластични кога вие не треба да се?Ние сме едноставно замени сите пластика и не-biodegradable материјали со бамбус и најлон, одржување на воздух, чиста и свежа!Совршен за Патување Четка за заби : Случува на долг одмор, службено патување, кампување или само да доведе зафатен начин на живот?Удобно да ги одржуваме нашите поединечно завиткани четка во вашата торба, автомобил, шкафче, канцеларија и слично.и нив ги користат во моменти известување.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне