• Свеж
JW Winco 8N40M90 Серија GN 343.4 Челик Студ Тип Technopolymer Пластична База Израмнување на Гората Без Гумена Подлога, Метрички Големина, М8 x 1.25 Конец, 25мм База Дијаметар, 40mm Студ Дол?

JW Winco 8N40M90 Серија GN 343.4 Челик Студ Тип Technopolymer Пластична База Израмнување на Гората Без Гумена

Buyers rating:
DEN 217.20

Од стока

База : Technopolymer пластика (Polyamide АП) стаклени влакна засилен, црна мат.Навој студ : Челик, цинк позлатен, сина passivated.Хексадецимален орев : Челик, цинк позлатен, сина passivated, ISO 4032. Хексадецимален орев е стандарден дел на собранието.GN 343.4 израмнување месеци може да носи висок статични товари преку употреба на висока густина пластичен материјал, заедно со дизајн кој дистрибуира товарот во текот на поголема површина.Вчитај нивоа во табела се пресметува по серија на тестови, при што на вертикална оптоварување се применува.Ако овие нивоа се надминати, тоа може да резултира со оштетување на планината.Отпорност на топлина на technopolymer пластични : 212 ° F (100° C).Месеци се обезбедени состави.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне