• Свеж
Модерен Простор За Заштеда На 12 Lattices Двојна Редови Не-Плетени Ткаенини За Чевли Рек Црвена Роза 206

Модерен Простор За Заштеда На 12 Lattices Двојна Редови Не-Плетени Ткаенини За Чевли Рек Црвена Роза 206

Buyers rating:
DEN 1872.00

Од стока

1. Ова се 12 lattices чевли рек обезбедува чевлите со доволно простор за складирање. 2. Концизен, компактен и убав изглед чевли решетката. 3. Овој компактен чевли рек не заземаат премногу простор. 4. Тоа ги држи во чиста и едно место, така што ќе може лесно да се лоцира чевли и во голема мера ја зачувате вашата потрага време. 5. Со око-фаќање на моделот, тоа е добар декоративни точка за вашиот дом.Чевли кабинет е совршен чевли складирање решение!Оваа Комбинација Стил Чевли Кабинет ви помага лесно да се лоцира чевли дека сте го барате и го спречува оние кои одземаат многу време домаќинство лови за исчезнати чевли!Направени на супериорен материјали, тоа е издржливи и сигурни за долгорочна употреба, како и лесно да се инсталира и чиста.Кој компактно тело, тоа ќе не заземаат премногу простор.Тоа ќе ви донесе вашиот живот многу погодности.Ќе добиете повеќе од она што го плаќа.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне