• Свеж
Heyiarbeit Пластични Организатор Контејнер за Складирање Кутија Прилагодливи Divider Отстранлив Мрежа Оддел, Премија Мали Делови Организација(10 ребра, Јасно x 1)

Heyiarbeit Пластични Организатор Контејнер за Складирање Кутија Прилагодливи Divider Отстранлив Мрежа Оддел,

Buyers rating:
DEN 1893.60

Од стока

[Димензија] - Надворешни Големина : 290 x 190 x 60mm/ 11.42" x 7.48" x 2.36"(L*W*H). [High Quality] - Овој мал организатор кутија е направен од високо-квалитетни PP суровини, безбедни и хигиенски, не се кршливи, не е лесно да се деформирани, и може да трае долго. [Функција] - Кутии се транспарентни, така што вие не само да го видите кутија без отворање на тоа и да се провери дали објектот што ви треба е таму внатре или не. [Отстранлив Dividers] - мрежа во внатрешноста на кутијата може да се помести, па можете да ја прилагодите dividers да се создаде свој големина прегради. [Примена] - складирање кутија е совршен за чување на бисери, обетки, ѓердани, прст прстени или други мали накит.Тоа може исто така да зачувате риболов кука, мали електронски делови, нокти, ореви и завртки.Heyiarbeit Пластични Складирање Box Specifications : Материјал : ПП Plastic Color : Transparent Length : 290mm/11.42"Ширина : 190mm/7.48"Максимална : 60mm/2.36"Опис : 1.Помогне да се задржи на голем број на мали предмети, освен.2.Овој мал и јасно складирање кутија го прави полесно чување и може да се постигне работи поедноставно и побрзо.3.Објектот е пренослив и практичен за накит складирање кутија организатор, кои главно се направени од издржлив јасно пластичен материјал.4.Тоа може да се користи за чување на расположливиот шминка алатки, прибор за учење, отворено риболов мамка, мамка куки, итн.и може исто така да зачувате патување резерви,тоа е мора да се има за семејниот живот и работа патување.Пакет Содржина : 1 Pcs x 10 Ребра Пластична Кутија за Складирање.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне