• Свеж
Tripod Главата, Панорамски Tripod Главата Алуминиум Материјал Обработени од Страна на CNC Ергономски Дизајн Трајни производи за Лизгачки Железница за Стабилизатор

Tripod Главата, Панорамски Tripod Главата Алуминиум Материјал Обработени од Страна на CNC Ергономски Дизајн

Buyers rating:
DEN 1818.96

Од стока

5 in Ball Глава Дијаметар : Прибл. На ниво пенкалата е погодно за прилагодување на ниво за време на снимањето, се добра алатка за фотографија.5 oz Ball Главата Интерфејс : 1/4in Завртка, 3/8in Завртка Hole Load Имајќи : 6-10 KG/ Пакет Листа : 1 x Tripod Head1 x Wrench Note : ве Молиме имајте во предвид дека на стариот и новиот тип на производот ќе биде испратен по случаен избор, и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.На ниво пенкалата е погодно за прилагодување на ниво за време на снимањето, се добра алатка за фотографија.Усвоен ергономски дизајн, голем компактен knob, силна заклучување сила со комфорна рачка чувствуваат.5 in Weight : Прибл.8 in Quick Ослободување Плоча Ширина : Прибл.3 in Ball Главата Висина : Околу.7 in Base Ширина : Прибл.

Карактеристиките

Condition:
100% Brand New
Item Type:
 Tripod Head
Material:
Aluminum Alloy
Color:
Black
Base Diameter:
Approx. 43mm/1.7in
Base Width :
Approx. 38mm/1.5in
Ball Head Diameter:
Approx. 58mm/2.3in
Ball Head Height:
Approx. 20mm/0.8in
Product Height:
 Approx. 90mm/3.5in
Quick Release Plate Length:
Approx. 70mm/2.8in
Quick Release Plate Width:
Approx. 38mm/1.5in
Weight:
Approx. 411.0g/14.5oz
Ball Head Interface:
1/4in Screw, 3/8in Screw Hole
Load Bearing:
 6-10KG/
Package List:
1 x Tripod Head1 x Wrench :
Please note that the old and new type of the product will be sent randomly, and make sure you will not mind before ordering. :

Вака можеби ќе ви се допадне