• Свеж
Рака Кожа Случај за Samsung Галакси A71 5G,Сина Паричникот Кожа Покритие за Галакси A71 5G,Herzzer Класичен Убава Пеперутка Lotus Цртање Врежана Магнетни Стојат Карта Сопствениц?

Рака Кожа Случај за Samsung Галакси A71 5G,Сина Паричникот Кожа Покритие за Галакси A71 5G,Herzzer Класичен

Buyers rating:
DEN 2260.80

Од стока

Класичен Убава Пеперутка Lotus Кожа Случај Компатибилен со Samsung Galaxy A71 5 G.Случајот има интегриран кредитна картичка на местата кои ви заштедува вршење на паричник.Магнетни затворање нуди дополнителна заштита на случајот.Направени од Премиум Синтетички Кожа,Мека внатрешни работи Материјал Обезбедува добра заштита за вашиот мобилен телефон.Отсечени е За Лесен Пристап До Звучници, Копчиња за Јачина на звук, Полнач Порта, Камера И Home Копчето.Пакет : 1x Случај,1 x Слободни Сина Видиме Потпирачот + 1 x Слободни Сино Пенкало Пенкало.Класичен Убава Пеперутка Кожа Случај Компатибилен со Samsung Galaxy A71 5 G случај има интегриран кредитна картичка на местата кои ви заштедува вршење на паричник.Магнетни затворање нуди дополнителна заштита за случај Направени од Премиум Синтетички Кожа,Мека внатрешни работи Материјал Обезбедува добра заштита за вашиот мобилен телефон Отсечени е За Лесен Пристап До Звучници, Копчиња за Јачина на звук, Полнач Порта, Камера И Home Копчето Тоа го заштитува вашиот Телефон назад и рамка од Отпечатоци од прсти, Гребнатини, Dusts, Судири И Триење.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне