• Свеж
2 Различна Големина Сет на 5-во-1 Т-Облик Лизгачки Инструменти Мерач со Не-Кавга Триаголници Мерач за Шиење Мерење Владетел Алатки Пластични Т Мерач Полите Мерач за Ш

2 Различна Големина Сет на 5-во-1 Т-Облик Лизгачки Инструменти Мерач со Не-Кавга Триаголници Мерач за Шиење

Buyers rating:
DEN 311.76

Од стока

【ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА】2 Парчиња во 2 големини : 2 парчиња на прилагодливи лизгачки guages во 2 различни големини, на подолг плетење dressmaking еден is11.8in(30cm)x2.99in(7,6 cm) , на пократки еден е 6.8 во(17.3cm0x2.5in(6.3 cm). 【МАТЕРИЈАЛ】На проширување на шиење мерач прибор спроведува се направени од пластика ,трајни и флексибилен, лесен и едноставен за употреба, на состанокот на разни потреби. 【РАЗНИ АПЛИКАЦИИ】рака за шиење quilting прилагоди владетел алатки за полнење може да се користи во DIY занает, шиење,мавтајќи, мерење, лесно да се додаде цвест надоместоци на шеми или mark линии на ткаенини, што исто така може да се примени за да се одбележи код проред и копчето дупки. 【ДИЗАЈН КОРИСНИ】лизгачки мерач мерење на шиење владетел опрема е корисно за шиење материјали;може да ги испратите на вашиот соучениците, пријателите, занает љубовници или други луѓе кои сака DIY занаети.Оваа совршена алатка ќе го направат нашиот живот повеќе шарени. 【ПО ПРОДАЖБА на УСЛУГИ】 Ако не сте задоволни со нашите производи,ве молиме контактирајте со нас преку е-маил.П : дали Е ова изработени од метал или пластика?A : се направени од пластика.П : која Било метрички мерења или само инчи?A : Само инчи.П : Дали имате еден во сантиметри?A : Не, само инчи.П : Ќе оваа работа за жените до т кошула дизајни?A : Да, тоа е она што наменета за.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне