• Свеж
Телото Продавница Мини Бамбус Hairbrush

Телото Продавница Мини Бамбус Hairbrush

Buyers rating:
DEN 239.76

Од стока

Нашите чанта големина hairbrush е идеален за напор, за да одат стил.Мазна и младоженецот вашата коса додека масажа вашиот скалп.Мини големина hairbrush.Масажа на скалпот.Detangles и grooms коса.Нашите чанта големина hairbrush е идеален за напор, за да одат стил.Мазна и младоженецот вашата коса додека масажа вашиот скалп.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Се Развива Свиња Стил, Четка
  • Свеж
Се проценува:

Се Развива Свиња Стил, Четка

100% чиста свиња влакната промовира здрав раст на косата.Smoothens и стилови кратка и долга коса.Го стимулира �

DEN 287.76
Ibiza Коса Четка MB5
  • Свеж
Се проценува:

Ibiza Коса Четка MB5

Уметничките Направени.Ергономски Плута Термичка Апсорпција.Скалпот Invigorator.MB5 80mm За мека опуштени кадри

DEN 1488.00