• Свеж
Жените Рачно Изработени Лен Ткаени Крст На Рака Чисто Оптоварување Влечки Сандали На Високи Потпетици

Жените Рачно Изработени Лен Ткаени Крст На Рака Чисто Оптоварување Влечки Сандали На Високи Потпетици

Buyers rating:
DEN 407.76

Од стока

❀ СТИЛ, БЕЗ КОМПРОМИС : рамни сандали за жените што се на висина на модата без составувањето на удобност.Неверојатно ткаени водат-да-собере ремени се направени од премиум најлон специјално дизајнирани за да се намали триење и плускавци.Нашите безвременски дизајн значи дека овие удобно сандали за жените се погодни како подарок за жените од сите возрасти. ❀ Рачно изработени СО ЉУБОВ : Секој пар на овие плажа сандали се рачно ткаени и направена до совршенство.Ако имате било каков приговор или предлог за нашите производи или услуга,ве молиме пратете е-маил до нас за во секое време.Комплимент секое лето се погледне, од формален dressy облека да секојдневен boho шик плажа.Направи вашата следниот пар чевли со ЉУБОВ!❤.Ние сакаме да продолжат да произведуваат највисок квалитет на производи, и да се обезбеди исклучителна услуга на нашите клиенти, така што многу повеќе ќе може да уживате во нашите фантастична обувки.Нашите ново подобрување на висок квалитет рамен ѓон се направени од вегетаријанци пријателски многу издржливи гума.вештачки единствена.Ние ќе им даде на вашиот задоволување на одговори што е можно поскоро.Ние сме 132% посветена на етички бизнис практики со нашите производители и намалување на нашето влијание врз животната средина на планетата.Ако имате било какви коментари, ве молиме ги споделите со нас и ние ќе направиме сите ние може да ги реши сите прашања. ❀ СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ : Идеално одговара тесен до средна големина нозе. ❀ ОДМОР ESSENTIALS : Ќе едноставно љубов како разноврсна овие слатки жените летото сандали се.Елегантен доволно за крстарење, свадба или некоја вечер излезе на пјаца.Преку континуирана иновација, заедно со нашето производство партнери преку Југоисточна Азија, BFSAUHA колекција сега нудиме широк спектар на стилови, од high-end флип, преку апостолки, да одење сандали, за да ги собере домаќин на различните потреби и начин на живот.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне