• Свеж
Aexit Метрички M10 Осветлување тела и контроли 1mm Теренот Тема Цинк Позлатен Цевка Брадавица Светилка Делови 290mm Долго

Aexit Метрички M10 Осветлување тела и контроли 1mm Теренот Тема Цинк Позлатен Цевка Брадавица Светилка Делови

Buyers rating:
DEN 1243.20

Од стока

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Metal.Net Тежина : 55g; Пакет Содржина : 1 x Светилка Брадавица.Главната Боја : Сребро Тон; Конец Големина : M10 / 0.39".Тема на Теренот : 1mm; Вкупната Големина : 290mm x 10мм / 11.42" x 0.39" (L*D).Име На Производ : Светилка Брадавица.Овие се M10 навој светилка брадавица и тие се шупливи за theading кабел.Ова е совршен за светилки, лустери, candelabras и други светлина фитинзи или било кој тип на projets.Овие цевки се 1mm парична казна теренот тема.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне