• Свеж
За нега на Науката Антибактериска Ткаенина Лепливи Завои, 200 ст најголемиот Дел Избрани Големини | Флексибилен + Дише Заштитата ви Помага да се Спречи Инфекција за П

За нега на Науката Антибактериска Ткаенина Лепливи Завои, 200 ст најголемиот Дел Избрани Големини | Флексибилен

Buyers rating:
DEN 967.20

Од стока

УПОТРЕБА.За употреба на ситни парчиња, инциденти, и изгореници.ПОМАГА ДА СЕ СПРЕЧИ ИНФЕКЦИЈА. 4-двострано печат помага да се задржи нечистотија т држиме до рани.За нега на Науката производи се произведени од страна на САД-врз основа на глобалниот лидер во потрошувачки прва помош производи.Основана во 1988 година. Седиштето и основно производство сајт во Sarasota, Флорида.Benzalkonium Хлорид 0.1% во рампа Убива бактериите т држиме до рани.За нега на Науката производи се произведени од страна на САД-врз основа на глобалниот лидер во потрошувачки прва помош производи.Основана во 1988 Headquarters и основно производство сајт во Sarasota, Флорида.Нашата мисија е да обезбеди иновативни производи, со супериорни карактеристики на конкурентските брендови, на многу конкурентни цени.Инвестираме во развој на супериорни производи, не буџети за рекламирање, и да го положат оние заштеди на вас клиентите.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне