• Свеж
Помине Уметност Пре-Дизајн Налепници (54187-BLK01 '30 Листови')

Помине Уметност Пре-Дизајн Налепници (54187-BLK01 '30 Листови')

Buyers rating:
DEN 142.80

Од стока

30 различни листови 1500+ налепници со различни дизајни, кои можете да дизајн вашиот многу уникатен модел.Едноставно организира моделот сакате и се стави налепница на вашите нокти совети или пети совети секаде каде што сакате да се стави, ја користите вашата сопствена фантазија!.Се применуваат 1 или 2 слоеви на topcoat кој може да се заштити вашиот прекрасен дизајн трае подолго и да даде сјаен ефект на него.добро за двете професионални или лични употреба.лесно да се држиме за.Спецификации и Карактеристики : сет од 30 листови (1500+ на налепници) налепници, можете да ги користите од било помине совети (природни/лажни/акрилик/гел ноктите совети) 30 различни листови со различни дизајни, кои можете да дизајн вашиот многу уникатен модел. (имаме над 100s на различни налепници на други огласи) Едноставно организира моделот сакате и се стави налепница на вашите нокти совети или пети совети секаде каде што сакате да се стави, ја користите вашата сопствена фантазија!Се применуваат 1 или 2 слоеви на topcoat кој може да се заштити вашиот прекрасен дизајн трае подолго и да даде сјаен ефект на него.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне