• Свеж
1 Парчиња Антички Сребрен Тон Накит Одлуки Снабдување Шарм Filigrees Уметности и Занаети Beading Наоди Изработката R8VB1M Pinback Brooch Овална Cabochon Поставување Празно

1 Парчиња Антички Сребрен Тон Накит Одлуки Снабдување Шарм Filigrees Уметности и Занаети Beading Наоди Изработката

Buyers rating:
DEN 106.32

Од стока

1 Парчиња Антички Сребрен Тон Накит Одлуки Снабдување Шарм Filigrees Уметности и Занаети Beading Наоди Изработката R8 VB1 M Pinback Brooch Овална Cabochon Поставување на Празно.Големина На : (Прибл.) : 27x33x8mm(1.06" x 1.30" x 0.31"), Внатрешен : 18x25mm(0.70" x 1").Објектот Пакет Количина : 1 Парчиња.Овој наод, шарм може да се користи за Изработка на Накит , Накит поправка, и др.Постојат повеќе од 20.000 евра на накит наоди, шарм на мојата продавница.Ако ви се допаѓа мојата продавница, ве молиме да ги додадете вашите омилени.Ви Благодариме. 1 Парчиња Антички Сребрен Тон Накит Одлуки Снабдување Шарм Filigrees Уметности и Занаети Beading Наоди Изработката R8 VB1 M Pinback Brooch Овална Cabochon Поставување на Празно.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне