• Свеж
1 Парче Одделување на Чешел Стил Чешел Опашка Чешел Надразнување Чешли со Нерѓосувачки Челик Совет Добро за Девојки Коса Стил, Професионални Фризери

1 Парче Одделување на Чешел Стил Чешел Опашка Чешел Надразнување Чешли со Нерѓосувачки Челик Совет Добро за

Buyers rating:
DEN 2212.80

Од стока

Овие чешли не се скрши со нормална употреба и позајмуваат досадна коса, Сјај и сјај.Наизменични должината на забите со грапав рабови се одлични за кинење на косата, погоден за салон, фризерски и за домашна употреба.Редовната употреба на чешли може да даде досадна коса светла сјај, прави мазна и свиленкаста мека, и направете ја вашата коса и скалп поздрав.По-продажбата на услугата е многу важно за нас, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања во врска со предметот.Изработен од ABS пластика и нерѓосувачки челик, анти-статички и отпорни на топлина, практично трајни, светлина и екстремно издржливи. 1 Парче Одделување На Чешел Стил Чешел Опашка Чешел Надразнување Чешли Со Нерѓосувачки Челик Совет Добро За Девојки Коса Стил , Професионални Фризери.Редовната употреба на чешли може да даде досадна коса светла сјај, прави мазна и свиленкаста мека, и направете ја вашата коса и скалп поздрав.Изработен од ABS пластика и нерѓосувачки челик, анти-статички и отпорни на топлина, практично трајни, светлина и екстремно издржливи.По-продажбата на услугата е многу важно за нас, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања во врска со предметот.Овие чешли не се скрши со нормална употреба и позајмуваат досадна коса, Сјај и сјај.¢ Наизменични должината на забите со грапав рабови се одлични за кинење на косата, погоден за салон, фризерски и за домашна употреба.Големина : 21 x 2.5 cm / 8.3 x 1 во.¢ Погоден за косата, разделба, назад чешла, пост стил и боење на косата.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне