• Свеж
Виткање Чување на Кутии,Расклопна Ткаенина Складирање Коцки Организатор со Рачки за Дома,Канцеларии,Спална соба, Дневна соба

Виткање Чување на Кутии,Расклопна Ткаенина Складирање Коцки Организатор со Рачки за Дома,Канцеларии,Спална

Buyers rating:
DEN 650.40

Од стока

Донесе боја и интерес за некоја досадна во соба со живописни нијанси и софистициран изглед, а исто така додавање на функционалност.6 H инчи ( 27 х 27 см х 27 см ). Нашите виткање чување на кутии може да се скрие бања toiletries, уредната up playroom и stow далеку домаќинство нередот.Лесно да се носат од соба в соба. На рачки на двете страни се погодни за спроведување на складирање кутија.Имајте спални соби, playrooms, и плакари организирани.Постојат рачки на двете страни за практично ракување на чување на кутии. [Материјал ]Трајни СТП + Висок Квалитет на Платно[Производ Перформанси]1.6 H инчи ( 27 х 27 см х 27 см )Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме слободно да ни e-mail.Тоа е совршен за складирање објект за дневна соба, спална соба, бања, нови простории и занает соба.Материјал:На количка за складирање кутија е направен од висок квалитет на СТП кожа и платно ткаенини, цврсти и издржливи.Уникатен Дизајн:виткање чување на кутии имаат картон страни и се отстранува и дното да се даде форма и додадете структура, додека сеуште овозможувајќи им на кутии за да се свитка стан, кога не е во употреба. Оваа расклопна складирање кутија е многу погодна да се пласира во плакарот или полица за да ги зачувувате и организирате предмети, правење на вашиот средина повеќе чисто и уредно.Лесен и удобен:Оваа расклопна складирање кутија е многу погодна да се пласира во плакарот или полица за да ги зачувувате и организирате предмети, правење на вашиот средина повеќе чисто и уредно. Оваа кубни расклопна складирање кутија е направен од високо-квалитет СТП кожа и платно ткаенини.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне