• Свеж
Безжична Тастатура и Глушец Комбо, 2.4 GHz Компактен Полна Големина Безжична Тастатура со Глувчето Круг Keycaps за Windows, Лаптоп, КОМПЈУТЕР, Компјутер - Розева Роза

Безжична Тастатура и Глушец Комбо, 2.4 GHz Компактен Полна Големина Безжична Тастатура со Глувчето Круг Keycaps

Buyers rating:
DEN 599.76

Од стока

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . 【Основните Безжична Тастатура и Глушец】Компактен Полна големина изглед на тастатура мултимедијални копчиња и вграден број подлога.Домот компактно тело дава уредни биро.оптички следење на глувчето со шепот-тивка кликне ќе биде плус. 【Стабилна 2.4 GHz Безжична Конекција】 Силна 2.4 GHz безжична конекција обезбедува без одлагање или drop-out.На Комбинации споделување на еден микро USB приемник, само plug and play, не се потребни никакви драјвери. 【Режа-да се префрлате Круг Копчиња】 Покачена и одговорно режа-switch копчиња понуда мека и светло копче-притисок на прсти со springiness што би очекувале.Ефикасноста на работата максимизиран. 【Шепот-тивка Допирање и со Кликнување】 Речиси тивка повратни информации форма на тастатурата, како и на глувчето го прави мирна работна средина.Видот и кликнете без нарушување на другите. 【Компатибилност Барање】 Оваа типка на тастатурата комбо компатибилен со Windows XP/Vista/7/8/10 или повисоко.Добро работат со компјутери, КОМПЈУТЕР, Лаптоп, Компјутер и повеќе. (Тастатурата бара 2 AAA батерија додека на глувчето 1 АА.Батерии не се вклучени.).ДИМЕНЗИИ Големина : 17.63 x 5.39 x 1.93 во Тежина : 1.5 кг.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне