• Свеж
EUBUY Гел Пета Чорапи Moisturising Чорапи Удобен за Обновување на Болка Sock Нога Спа Пета Ракави за Сува Тешко Испукани Кожата Нога

EUBUY Гел Пета Чорапи Moisturising Чорапи Удобен за Обновување на Болка Sock Нога Спа Пета Ракави за Сува Тешко

Buyers rating:
DEN 150.00

Од стока

Имајте потпетици меки и мазни.Користење со креми и пета третмани за уште побрзи резултати.Неспокојот метри во само 5to 30 луксузен минути, можете да го носат три пати неделно.Помага во ублажувањето сува,callused,пилинг,испукана,високи потпетици.Работи додека сте одмор или спиење, ефективни за неколку месеци.Боја : Како на сликата покаже големина информации : S : одговара за US5.5-6.5 M : одговара за US6.5-7.5 L : одговара за US7.5-8.5 пакет се вклучени : 1 пар пета чорапи.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне