• Свеж
за Алкател 3V 2019 5032 5032W USB Полнач за Полнење Порта Dock Конектор Тип В

за Алкател 3V 2019 5032 5032W USB Полнач за Полнење Порта Dock Конектор Тип В

Buyers rating:
DEN 167.76

Од стока

Компатибилност Компатибилен Само Со Алкател 5032 5032 W 3 V 2019. Спакувани добро , Сите предмети се тестирани и пред испраќање.Ве молиме Тест објектот и Пред да го инсталирате излез на phome.Ако на тестирање резултат Не е добар, ве молиме да Не го инсталирате овој екран на телефонот!Ако тестирање резултатот е добар, тогаш се направи на инсталацијата.Ве молиме да бидат многу внимателни при ракувањето, затоа што продавачот не може да биде одговорен за неправилна инсталација.Не може да се прифати враќањето екран кој инсталација обид е направен.Не се вклучени инсталација настава, Не ви Препорачуваме да го инсталирате без никакво искуство.Компатибилен Само Со : за Алкател 3 V 2019 5032 5032 W тоа Како да се Инсталира / Совети : 1.На flex кабел е многу чувствителен и е лесно да се оштетат.Се справи со внимателно. 2.Посебни инструментално и вештини се потребни за замена на овој делови. 3.Ве молиме обидете се да се справи со поправка или замена работа во сува и прашина слободни средина без директна сончева светлина. 4.Инсталација на оваа точка треба да биде направено од страна на квалификувано лице.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне