• Свеж
4PCS M6 ДД Гума Вибрации Планината, Bobbin Isolator Амортизерите Солза Сила Повеќе Од 45N/mm - 14Mpa, Двоен Завртка Дупка Женски Навој Должина х Висина -(20 х 30 mm)

4PCS M6 ДД Гума Вибрации Планината, Bobbin Isolator Амортизерите Солза Сила Повеќе Од 45N/mm - 14Mpa, Двоен

Buyers rating:
DEN 2133.60

Од стока

Погоден за shockproof производи, автомобилската индустрија, тешки машини, фитнес опрема, електронска опрема, инструменти, компресори за воздух, дизел генератор поставува, моторни вибрации тела, итн.Заштита на нормална работна средина и околината.Едноставна структура,пет монтажа и одредување форми за лесна инсталација.Сигурен перформанси, целосно регулирање и многу опции.Анти-стареењето, отпорност на топлина, затегнувачка цврстина, отпорност на абење.Спецификација : Материјал : n r,СДР, NBR,CR,EPDM,SIL,СТП Руптура Сила ≥14 Mpa Солза Сила ≥45 N/mm Повлече Сила 400% Гума Цврстина на Толеранција од ±3 Тип(Опционално) : DD20*15 M6/DD20*20 M6/DD20*25 M6/DD20*30 M6 Пакет Листата : 4*Bobbin Isolator.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне