• Свеж
AOOF Мачка миленичиња Нокти Ножици, пет Материјали, Куче Помине Ножици, од не ' Рѓосувачки Челик Мулти-Цел милениче Ножици Црвено

AOOF Мачка миленичиња Нокти Ножици, пет Материјали, Куче Помине Ножици, од не ' Рѓосувачки Челик Мулти-Цел

Buyers rating:
DEN 640.80

Од стока

Професионални чешлање дома : Нашите миленичиња нокти тример има остри ножеви, од не ' рѓосувачки челик рамка, удобен зафат и лесен-за-користење безбедност гарда, која може да ја заврши работата во првиот пат.Лесен за употреба и безбедно : Употреба безбедност чувари и вграден безбедност исклучува за да се избегне над-средување на ноктите на вашите кучиња и мачки додека сте подготвени да ги користат нив!.За мали миленици : Уживајте во едноставна употреба на нашите остри ноктот тример, кој е опремен со нокти датотека, за да се задржи на ноктите на мали животни како зајаци, puppies, мачки, puppies, итн.Новододадена нокти датотека : Сега секој набавка вклучува бесплатен нокти датотека за израмнување на вашето домашно милениче е нокти!.Без ризик гарантира : ноктите clippers се трајни.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне