• Свеж
Едноставна Монтажа 5 Групи на Не-Плетени Ткаенини за Чевли Управување со Рачка Црна 140

Едноставна Монтажа 5 Групи на Не-Плетени Ткаенини за Чевли Управување со Рачка Црна 140

Buyers rating:
DEN 1692.00

Од стока

"Вовед : концизен, компактен и убав изглед чевли преградата мора да биде идеален за вас да се соберат вашиот неуредна чевли и да ја задржите вашата куќа среди!Верувам дека ќе мора да се задоволи со оваа Едноставна Монтажа 5 Групи на Не-плетени Ткаенини за Чевли Управување со Рачка!Направени од високо супериорен пластика, метал и не-плетени ткаенини материјал, овој чевли багажник, по се добро составени, ќе се обезбеди солидна структура и висока издржливост.Тоа е прецизно обликувани во 5 групи, обезбедување на доволни и избалансирани соба за чевли.Само цел еден!Карактеристики : 1. Ова 5-слој чевли решетката е совршен за организирање на вашите неуредна чевли 2. Тоа ви помага лесно да се лоцира чевли што го барате и го спречува оние кои одземаат многу време домаќинство лови за исчезнати чевли 3. Направени на супериорен материјали, тоа е издржливи и сигурни за долгорочна употреба 4. Тоа е лесно да се инсталира и чистење 5. Кој компактно тело, тоа ќе не заземаат премногу простор 6. Вграден-во рачка за лесен сметководствена Спецификации : 1. Боја : Црна 2. Материјал : Зајакната Метални Цевки, Не-плетени Ткаенини Групи, Пластични Конектори 3. Димензии : (39.37 x 11 x 37.4) / (100 x 28 x 95)cm (L x W x H) 4. Ниво Висина : 6.7 / 17cm 5. Собранието Е Потребно : Yes 6. Цевка со Дијаметар : 0.59 / 1,5 см 7. Тежина : 2.54 кг / 1.15 кг Пакет Вклучува : 1 x Чевли Рек Забелешки : 1. При приемот на стоката, ве молиме потврдете производот според листата на инструкции.Откако ќе најдете Помалку парчиња, ве молиме да се обезбедат релевантни слики контактирајте со нас.Ние ќе се справи со тоа во времето 2. Ве молам, инсталирајте стока со упатството 3. Препорачливо е дека инсталацијата не треба да бидат премногу тесни да се прилагоди лесно.По структура е инсталиран, фирма интерфејс за поголема стабилност ".

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне