• Свеж
Слепа точка Огледала Паркинг помош Огледало за Автомобили,Компатибилен со Слепа точка Огледала Хонда S2000,360°на Ротација Елиминирање на Слепи Точки,2 Пакет (Големин?

Слепа точка Огледала Паркинг помош Огледало за Автомобили,Компатибилен со Слепа точка Огледала Хонда S2000,360°на

Buyers rating:
DEN 304.56

Од стока

Ако тоа е оштетени за време на транспортот, ние веднаш ќе го замени производот за вас.Се прошири вашето поле на визија : Сите конвексни огледала се опремени со прилагодливи ротирачки заграда, обезбедување на 360 ° на ротација + 20 ° прилагодливи страна огледало слепа точка, максимизирање на визуелни агол и зголемување на безбедноста на дневно возење.Сите производи се обезбеди една година замена политика. Го изберат правото слепа точка огледало според вашиот автомобил rearview mirror2. Не дозволувајте слепа точка огледало дојде во контакт со вода во рок од 24 часа за да се постигне најдобар вискозност.Среќен шопинг!.Име на производ : Автомобил слепа точка mirror Applicable модели : автомобил слепа точка огледало не е само компатибилни со слепа точка огледало Хонда S2000, но исто така компатибилна со многу други автомобил models Shape : Долги рамни, на плоштадот сектор, round Size : 4 различни sizes Material : Високо-квалитетна ABS пластика база, high-definition стакло, glue Color : Црна base Weight : За 30g Packing : 2*Слепа Точка Mirrors Features : Нема border Rotation агол : Обезбеди 360°на ротација + 20°adjustable Instructions : 1.Елиминација на слепи точки : слепата точка огледало може да обезбеди широко поле на визија на двете страни од возилото за да се елиминира слепи точки, особено кога се вози со голема брзина на зафатен expressways, со цел да се избегнат несреќи или судири при менување ленти или наназад.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне