• Свеж
120PCS Ви Благодариме Бела Kraft Печат Налепници за Печење Декорација DIY Мултифункционален Подарок Пакување Етикетата

120PCS Ви Благодариме Бела Kraft Печат Налепници за Печење Декорација DIY Мултифункционален Подарок Пакување

Buyers rating:
DEN 359.76

Од стока

За Сите Површини : Нашата налепници се само-лепило лепак кој се држи до повеќето површини како : хартија, пластика, метал, стакло, фолија.Обезбедува трајни, не-токсични, без мирис што е погодна за пакување на сите видови на стока.Големина : За 38 MM.Добар квалитет налепници со adhesiveness.Лесно да се откине и ќе цврсто се држи до било каква мазна површина.Не средување потребно,на Сите пре-сече,лесен за употреба.Спецификација : Материјал : Хартија ќе љубов нашата налепници 3.Погоден за свадба партија, празник благослов, домашен текстил, канцелариски материјали и др. 4.Ние сакаме нашите клиенти,ако имате било какви прашања,љубезно ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе се потрудиме да ви помогнат да се реши тоа.

Карактеристиките

Material:
Paper
You will love our stickers :
3.Suitable for wedding party, holiday blessing, home textiles, office supplies, etc. :
4.We love our customers,if you have any questions,kindly please feel free to contact us,we will do our best help you to solve it. :

Вака можеби ќе ви се допадне