• Свеж
DIAOD Метал им Помогнам на Заградата-Push-Up Барови Pushup се Справи Стои со Удобно Пена Зафат,Форма за Мажите и Жените Тренингот Pushup Програма за Обука

DIAOD Метал им Помогнам на Заградата-Push-Up Барови Pushup се Справи Стои со Удобно Пена Зафат,Форма за Мажите

Buyers rating:
DEN 3606.72

Од стока

★ Не се лизга носат-отпорни, рачка, здрав заграда, не е лесно да се деформира, посигурен да се користи, со добра товарот капацитет. ★ Push-up поддршка е стабилен и не се лизга, 360-степен ротирачки дизајн, сите круг на мускулите обука. ★ Фитнес турка покачена изработка, S-крива вежбање, не му наштети на лактот за време на вежбање. ★ Push-up exerciser S-наведнуваат процес, опкружен со целосна пена, едноставна форма, убава. ★ Push-up вежба стојат задебелена широк двојно-layer брановидни пена рачка, висока еластичност, добра шок апсорпција.Компактен дизајн, мали димензии, мала тежина, нема потреба за екстра простор, може да се користи секаде, лесно да се carry Name : push-up bracket Colour : Blackmaterial : metal Size : 20 × 13cm Weight : 0.7 kg Bearing капацитет : 150kg Structure : integrated Applicable луѓе : General Applicable сцена : home Features : обликување на телото форма, издржливост, рамо training Applicable : Мажи и жени кои exercise Features : Стабилна balance Non се лизга design Easy и convenient Material Безбедност.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне