• Свеж
Kocent Замрзнување Пиво Пивце Стакло со Отстранлив Силикони Бенд , Двојно Ѕидови Пластични Замрзнати Пивце Стакло , Уживајте во Летото и да ја Задржите Вашиот Кул Пија

Kocent Замрзнување Пиво Пивце Стакло со Отстранлив Силикони Бенд , Двојно Ѕидови Пластични Замрзнати Пивце

Buyers rating:
DEN 167.76

Од стока

ПРОСТ - им Даде на вашите пријатели изненадување кога ќе се повлече од Сребро Черепот Пиво Стакло во вашиот следен собир партија.Новина е уникатен пиење ремек-дело , Само слем со нашите стакло веднаш.Тоа ќе ви даде поздравам чувство и energie удар.Поседува за 15oz (минус неколку капки бидејќи на черепот)Не само совршено пиво стакло, овие се голем сите-цел пиење чаши за вода, коктели и сите пијалоци!.Совршен подарок за вашиот отец, бизнис партнер или Черепот љубов пријатели.Забава за нив да пијат и тие ќе сакаат нив, ако тие се Големи фанови на The Dark Knight .Голем ноќта на Вештерките подарок, како и.Вграден-во Черепот Кригла Пиво : Ние користиме Сребро Черепот кога ние го прават нашите пиво во кригла,додадете повеќе забава за вашиот пијалок,.Пакет : 1 Чаша Пиво . 6 месец, пакетот се врати или 100% rufund, година на национално ниво гаранција!Рака мие само.КАРАКТЕРИСТИКИ Пиво Очила 1 Пакет Капацитет : 15 Унци Одлична за Бар, кафуле, Паб, Ресторан.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне