• Свеж
Aexit 100Pcs М3 Релеи Тема 8мм+6mm PCB Фиксна Најлон Хексадецимален ќор-сокак PC Одбор Релеи Spacer Столб

Aexit 100Pcs М3 Релеи Тема 8мм+6mm PCB Фиксна Најлон Хексадецимален ќор-сокак PC Одбор Релеи Spacer Столб

Buyers rating:
DEN 1699.20

Од стока

Име На Производ : Хексагонални Ќор-Сокак Spacer;Конец Големина : M3. Машки Конец Должина : 6mm/0.24";Хексадецимален Дел Должина : 8mm/0.3".Вкупна Големина : 14 x 5.5 мм/0.55" x 0.22"(L*D);Материјали : Најлон.Боја : Црна;Нето Тежина : 26g.Пакет Содржина : 100(+/-2%) x Хексагонални ќор-сокак Изолација.Завртка навој хексагонални стенд-оф изолација на машки да се женски тип, со црни најлон изградба.Навој изолација се користи за да се магацинот или планината печатени кола и машина одбори.На standoffs spacer се користи за да се задржи на матичната плоча над случај, се спречува плоча од shorting надвор и им помага на ладење.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне