• Свеж
Qilmy Панда столче Организатор задното Седиште Заштитник Удар Душеци за Детска Играчка Книга Шише за Вода Складирање Авто Патување Додатоци

Qilmy Панда столче Организатор задното Седиште Заштитник Удар Душеци за Детска Играчка Книга Шише за Вода Складирање

Buyers rating:
DEN 311.76

Од стока

Ако не сте задоволни со нашата производ, контактирајте со нас и можеме да ви понудиме целосна наплата.МАТЕРИЈАЛ - Овој Автомобил Backseat Организатор е направен од 300 D оксфорд ткаенина, совршено се заштити вашиот места од гребнатини, spills, дамки, scuff знаци, кал, нечистотија и добивање истрошени. 100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање - Ние се посвети за да обезбеди најдобра услуга на клиентите и да донесе најдобри шопинг искуство за секој наш клиент.ГОЛЕМ BACKSEAT АВТОМОБИЛ ОРГАНИЗАТОР - 4 Складирање Џебови за да се најде продавница на грицки, пијалоци, шишиња, книги, списанија, Таблет, Пенкала, Копчиња, полнети кукли, речиси за сè за долго патот патувања и дневна рутина essentials.ГОЛЕМИНА - 25.ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА Овој автомобил backseat организаторот може да биде инсталиран брзо и фиксна со своите 2 прилагодливи тока ремени и средината еластична бенд.ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛОТ Овој Автомобил Backseat Организатор е направен од 300 D оксфорд ткаенина, совршено се заштити вашиот места од гребнатини, spills, дамки, scuff знаци, кал, нечистотија и добивање истрошени.ГОЛЕМ BACKSEAT АВТОМОБИЛ ОРГАНИЗАТОР 4 Складирање Џебови за да се најде продавница на грицки, пијалоци, шишиња, книги, списанија, Таблет, Пенкала, Копчиња, полнети кукли, речиси за сè за долго патот патувања и дневна рутина essentials.Лесен за чистење на чевли отпечатоци на тоа, само треба крпа за да ги избрише чиста.ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА - Овој автомобил backseat организаторот може да биде инсталиран брзо и фиксна со своите 2 прилагодливи тока ремени и средината еластична бенд.Брзо и лесно грижа.Погоден за повеќето од автомобил' s лица, возила, Џипови, камиони, комбиња и ЏИП.Висат на автомобил задното седиште организатор на задното седиште и тока до, се прилагоди на должината потоа можете да уживате во автомобил организаторите слободно.9 Инчен/ 65 x 43 cm.Лесен за чистење на чевли отпечатоци на тоа, само треба крпа за да ги избрише чиста.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне