• Свеж
Koto Дигитални Гуми Мерач На Притисок

Koto Дигитални Гуми Мерач На Притисок

Buyers rating:
DEN 167.76

Од стока

2)Притисни млазницата на гуми мерач на вентилот на гумата.Не се лизга текстура, го прави лесно да се држат и ергономски дизајн е и погодна за мажите и жените раце.Позадинско осветлување на LCD екранот и Запалени млазницата за видливост во dimly светлина средини се Дизајнирани да ги одржувате точни гуми притисок, намалување на гуми носат и да го прошири гуми живот; дигитален дисплеј читање веднаш и јасно се прикажани, веќе не guesswork на аналогни мерачи Млазницата лесно форми печат со вентил на матични schrader вентили, Едноставно притиснете "НА/ОДДЕЛЕНИЕ/OFF" копчето за да го вклучите алатка, изберете опсег, и автоматски да се исклучи во 30-40 секунди за да зачувате енергија; Не се лизга текстура, го прави лесно да се држат и ергономски дизајн е и погодна за мажите и жените раце Совршен автомобил додатоци подароци за мажи; Разноврсна користат за автомобили, камиони, мотоцикли, велосипеди и сл, но не се компатибилни со presta произлегува За автомобил, мотор, камион камион, комбе, АТВ и ЏИП.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне