• Свеж
Професионални Миленичиња Нокти Clipper и Тример Погодна за Средни до Големи Кучиња и Мачки - Вклучува Безбедноста Стража за да се Избегне Overcutting - Бонус со Слободни Нок?

Професионални Миленичиња Нокти Clipper и Тример Погодна за Средни до Големи Кучиња и Мачки - Вклучува Безбедноста

Buyers rating:
DEN 167.52

Од стока

Безбедност на заклучување за заштита на спречување на децата од употреба.СИЛНА & ОСТРА - Ова домашно Милениче Помине Clipper е произведен со Високо-Одделение, Остар, од не ' Рѓосувачки Челик Сечилото кој гарантира дека ти никогаш не нерамна намалувања што може да доведе до кршење или повреда.ДИЗАЈНИРАН ЗА домашно МИЛЕНИЧЕ Е БЕЗБЕДНОСТА на ПРВО место - Ова куче clipper имаат заштитна guard за да го заштити вашето домашно милениче помине од "над-средување". Се отсече врвот на ноктите брзо со еден удар.БЕСПЛАТНИ НОКТИ ДАТОТЕКА - Слободен нокти датотека вклучени да се изедначи вашите миленичиња нокти. Не се отсечени премногу да се избегне крвните садови.Чекор 2 : Датотека на ноктите Постои нокти датотека во пакет, со користење на овој нокти датотека за да се направи вашето куче е нокти мазна.Чекор 3 : Награда вашето куче / мачка Награда вашето куче / мачка по секоја употреба да се направи вашето домашно милениче нема страв да помине groomming.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне