• Свеж
Жените Рачно Изработени Лен Ткаени Крст На Рака Чисто Оптоварување Влечки Сандали На Високи Потпетици

Жените Рачно Изработени Лен Ткаени Крст На Рака Чисто Оптоварување Влечки Сандали На Високи Потпетици

Buyers rating:
DEN 407.76

Од стока

Ако имате било какви коментари, ве молиме ги споделите со нас и ние ќе направиме сите ние може да ги реши сите прашања.Ако имате било каков приговор или предлог за нашите производи или услуга,ве молиме пратете е-маил до нас за во секое време.Неверојатно ткаени водат-да-собере ремени се направени од премиум најлон специјално дизајнирани за да се намали триење и плускавци.вештачки единствена.Удобно доволно за истражување локалните градови, lazing на плажа, одмор на страна на базен или плови благодатно преку аеродромот. ❀ ОДМОР ESSENTIALS : Ќе едноставно љубов како разноврсна овие слатки жените летото сандали се.Направи вашата следниот пар чевли со ЉУБОВ!❤.Ние сакаме да продолжат да произведуваат највисок квалитет на производи, и да се обезбеди исклучителна услуга на нашите клиенти, така што многу повеќе ќе може да уживате во нашите фантастична обувки. ❀ НОВ ПОДОБРЕН ДИЗАЈН : BASAUHA е посветена на обезбедување најдобар квалитет сандали и на највисоко ниво на услуги на клиентите.Преку континуирана иновација, заедно со нашето производство партнери преку Југоисточна Азија, BFSAUHA колекција сега нудиме широк спектар на стилови, од high-end флип, преку апостолки, да одење сандали, за да ги собере домаќин на различните потреби и начин на живот.Ние сме 132% посветена на етички бизнис практики со нашите производители и намалување на нашето влијание врз животната средина на планетата. ❀ СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ : Идеално одговара тесен до средна големина нозе. ❀ СТИЛ, БЕЗ КОМПРОМИС : рамни сандали за жените што се на висина на модата без составувањето на удобност.Нашите безвременски дизајн значи дека овие удобно сандали за жените се погодни како подарок за жените од сите возрасти.Бои во колекцијата вклучува : црна, taupe, кафеава, тиркизна, сива, маслиново, сончогледово, жолта, сина, црвена и зелена. ❀ Рачно изработени СО ЉУБОВ : Секој пар на овие плажа сандали се рачно ткаени и направена до совршенство.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне