• Свеж
Magafor 88860012960 Микро Карбид Reamer, 12.96 mm

Magafor 88860012960 Микро Карбид Reamer, 12.96 mm

Buyers rating:
DEN 3955.20

Од стока

Производот е произведен во Франција.Карбид висока прецизност минијатурни reamers.Над сите должина на производот е 5.945 инчи.Пакет Димензии : 1" L x 1" W x 6" Х. Карбид висока прецизност Минијатурни Reamers.Производ вклучува 6 флејта, 10 степен лево спирала, десната рака се намали, 45° води.Над сите должина на производот е 5.945 инчи.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

29/32 Кобалт Chucking Reamer
  • Свеж
Се проценува:

29/32 Кобалт Chucking Reamer

Chucking Reamers се дизајнирани за точни reaming во повеќето материјали со користење на сите видови на опрема, вклу

DEN 12103.68