• Свеж
Исклучителна рачно изработени Музички Инструмент со Лист Музика Дрво Апликација Music Box - Клер де Lune

Исклучителна рачно изработени Музички Инструмент со Лист Музика Дрво Апликација Music Box - Клер де Lune

Buyers rating:
DEN 3575.76

Од стока

Мелодија : 18 забелешка движење (ве молиме изберете над опција за достапни песна наслови).Донесе мигови на спокојство време и време повторно.Со над 380+ песни достапни.Прекрасен прилог на нашите веќе широка линија на неверојатни музички кутии.Вонредни надворешни карактеристики се обиде со своето кадифен внатрешни работи.Уште еден прилог на нашите веќе широка линија на неверојатни музички кутии.Оваа страна направена уметничко дело навистина ќе биде прифатена од страна на било која уметност или музика, љубовник, пријател или близок.Ние сме горди да ви ја нудиме оваа точка тука во Таванот.Оваа неверојатно детални музичка кутија карактеристики традиционален изглед со флорални и инструмент тема(виолина и мандолина против лист музика).Сето ова се седи против исклучителна природна светлина дрво на ѕвонење и го намести во внатрешноста на убава темна ружино дрво граница.Вонредни надворешни карактеристики се обиде со своето кадифен внатрешни работи.Слушнете како чуда на звук пополни соба со мелодија само традиционалните механичко движење може да произведе.Тоа ќе сигурни донесе мигови на спокојство време и време повторно.Со над 380+ песни достапни, сте сигурни да се најде совршена мелодија.Ве молиме видете "точка опции" за достапните песни или посетете ја нашата "слушање станица" за сите песната наслови како и примерок клипови.Ви благодарам многу за вашиот интерес за нашите производи!Вашето задоволство е секогаш гарантира на Таванот!Димензии : Должина - 4.25" Ширина -3.75 Длабочина (Висина) - 2".

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне