• Свеж
(10000pcs) 1/4-28 X 9/16, Машински Завртки, Копчето Главата, Хексадецимален Штекер Диск, 304 од не ' Рѓосувачки Челик (18-8), Бродови Слободни во САД

(10000pcs) 1/4-28 X 9/16, Машински Завртки, Копчето Главата, Хексадецимален Штекер Диск, 304 од не ' Рѓосувачки

Buyers rating:
DEN 20912.16

Од стока

1/4"-28 X 9/16".Машина Завртки, Копчето Главата, Хексадецимален Штекер Диск.stainless_steel_18-8. 1/4"-28 X 9/16", Надворешно Навој сврзувачки елементи, Машински Тема сврзувачки елементи, Машински Завртки, НИ Единици, Копчето Главата, Хексадецимален Штекер Диск, AISI 304 од не ' Рѓосувачки Челик (18-8) Aspen сврзувачки елементи акции над 200,000 различни сврзувачки елементи во метрички и инчни за итна испорака.Преку нашите партнери, имаме пристап до речиси секој fastener тип; стандард или специјализирани предмети, во повеќето материјали.Ако имате било какви прашања, не можат да најдат она што го барате за, или бараат поголеми/помали количини, ве молиме контактирајте со нас.Ние се стремиме да биде вашиот fastener решение.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне