• Свеж
Бош 2608587432 Чекор Вежба Бит-Сет на Хсс-Калај 3 Еез

Бош 2608587432 Чекор Вежба Бит-Сет на Хсс-Калај 3 Еез

Buyers rating:
DEN 4032.96

Од стока

Производителот гаранција може да не се применува.За брус-бесплатно дупчење во тенок лист метали без претходно дупчење.Содржини : 3 еез.Материјал : хсс-калај.За повеќе од 125 години, на име "Бош" е поврзана со напреден технологија и Trailblazing пронајдоци кои се запиша во историјата.Бош го прави бизнис од целиот свет и е Активна во повеќето широка сектори.Тука можете да дознаете повеќе за нашите бизнис сектори и поделби во Германија.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне