• Свеж
VEVOR Тркала Dolly, 1500 Кг Капацитет Автомобил Dolly, 12 Автомобил Џек Dolly, Воланот Приклучоци за Автомобили, Возило за Позиционирање Хидраулични Гуми Џек, Тешки Топката Лежи?

VEVOR Тркала Dolly, 1500 Кг Капацитет Автомобил Dolly, 12 Автомобил Џек Dolly, Воланот Приклучоци за Автомобили,

Buyers rating:
DEN 3503.76

Од стока

(кога е Затворен)Максималната Ширина : 24 инчи / 56 cm Surface Третман : Прав Coating Accessories : Брзо Ослободување Screws Size : 25.Гумата dolly ќе се подобри вашата дневна работна ефикасност, и тоа може да се одржи до 24 инчи широка гуми.Овие автомобил колички се погодни за продавници, гаражи, автомобил изложбените салони, автомобил поправка, продавници, итн.Кревање Опсег : 12 инчи / 30.Универзална Тркала : 4 двокреветни-имајќи вртливата casters може да ротира 360 степени, и да се движат во сите правци, што превоз повеќе достапни, кој е најсоодветен за еден човек работа.Покрај тоа, течење-доказ масло пумпа, фиксна ореви, безбедност latch, и се згусне поддршка на арм се подобри ефикасноста на работата.Добро изграден и здрав изградба ќе го зголеми својот животен век. 4 универзалната casters може да ротира 360 степени, погодно за транспорт.Додатоци : Брзо Ослободување Завртки.Тешки-должност челични тркала автомобил позиционирање dolly е здроби-доказ и носат-доказ.Секој количка може да го поддржи 1500 фунти.Тешки-должност Челик Dolly : Ова тркало на автомобилот dolly е направен од високо-квалитет на челик, од кои лесно може да се одржи тркала или возила, и не е лесно да се деформира.На пример, се лизга-доказ педалата ви овозможува да ги чувате вашите раце се достапни за други задачи.Тоа има солиден челична конструкција и 1500lbs оптоварување на компатибилност да ги задоволи вашите комерцијални и дома возило побарувачката.Површински Третман : Боени.Она што е уште поважно, тркалата се задебелување да 3.Капацитет : 1500 кг / 680 килограми.Гумата тркала dolly е лесен да се чуваат насекаде.Минимална Ширина : 10.Сценарија Капацитет : Овие тркало на автомобилот dolly џек возила се совршени за продавници, гаражи, и изложбените салони, што ќе ви овозможи да се движат автомобили, камиони, приколки, бродови, трактори, мотоцикли, авиони, мебел, опрема, итн.Во прилог, тоа нема да биде напорно за да го користите подножјето да се укине тркала, како и двојно ролки се флексибилни и rotatable.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне