• Свеж
CHGZ Li-Полимер Батерија Компатибилен со PSP-S110 Лајт, PSP 2th, PSP-2000, PSP-3000, PSP-3001, PSP-3004, Silm

CHGZ Li-Полимер Батерија Компатибилен со PSP-S110 Лајт, PSP 2th, PSP-2000, PSP-3000, PSP-3001, PSP-3004, Silm

Buyers rating:
DEN 1804.80

Од стока

Батерија Тип : Li-Полимер, Volts : 3.7 V, Капацитет : 1800m Ah / 6.66 Пот.Големина : 58.06 x 36.20 x 13.02 mm, Тежина : 88.0 g.Сосема Нов и Висок Квалитет на Замена на Батеријата. 14-дневниот Гаранција за Парите Назад и 12 месеци Гаранција.E-Mail Услуга Во Рок Од 24 Часа.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне