• Свеж
Yealink T33G IP Телефон, 4 VoIP Сметки. 2.4-Инчен Колор Дисплеј. Dual-Port Gigabit Ethernet, 802.3 болест Рое, Адаптер Не се Вклучени (SIP-T33G)

Yealink T33G IP Телефон, 4 VoIP Сметки. 2.4-Инчен Колор Дисплеј. Dual-Port Gigabit Ethernet, 802.3 болест Рое,

Buyers rating:
DEN 2376.00

Од стока

2.4 во 320 x 240 пиксели боја екран со заднинско осветлување.До 4 SIP сметки.Dual-port Gigabit Ethernet.Рое поддршка, адаптер не се вклучени.Запис на ниво на екран во боја IP телефон со високи перформанси, Yealink SIP-T33 G нуди поддршка за 4 линии и ги вклучува локалните 5-начин конференција.За својот модерен изглед, како и екстра-големиот 320x240 пиксели боја дисплеј со светлина, тоа носи удобен операција искуство и јасно визуелно искуство за корисниците.Дизајниран со нови моќни чип, тоа им помага во голема мера се подобри ефикасноста на работата.Дополнителни функции вклучуваат dual-port Gigabit Ethernet со интегриран Рое, EHS36 поддршка за Yealink безжични слушалки, и прилагодливи мулти-агол стои поддршка.Овие карактеристики им овозможи на SIP-T33 G да биде на високо-квалитетни, но ефективни класичен IP телефон што ги зголемува продуктивноста во двете мали и големи канцеларија средини.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Grandstream DP720 Dect Cordless VoIP Телефон,Црна
  • Свеж
Се проценува:

Grandstream DP720 Dect Cordless VoIP Телефон,Црна

Ќе работи САМО со Grandstream DP750 Базна Станица веќе инсталиран 5 dp720 мобилни телефони се поддржани од страна н

DEN 1320.00