• Свеж
Borescope Инспекција Камера, UNIOJO Дигитални Endoscope со 8 Прилагодливи LED Светла 2.7 Екран, 180°Ротација, Батерија Рачни Змија Камера за Механика Цевка HVAC Водовод Ѕид, алатница

Borescope Инспекција Камера, UNIOJO Дигитални Endoscope со 8 Прилагодливи LED Светла 2.7 Екран, 180°Ротација,

Buyers rating:
DEN 1679.76

Од стока

【Различни Агли на Гледање】UNIOJO рачни endoscope може да ја превртите сликата 180° и да го видите тоа, од различни агли.Четири следење начини : нормално/огледало/нормален пресврт/огледало пресврт.Borescope инспекција камерата има камера и видео функции, кои можат да ви помогнат да ги забележи проблем. 【Батерија Borescope】UNIOJO дигитални endoscope има 2,7" LCD екран и 2200mah батерија.Тоа може да работат до 4 часа и без да се поврзете на мобилен телефон или bluetooth.Инспекција камери се широко се користи во автомобили, машини, водовод, HVAC, апарати за дома, куќи , канализација, потрошувачка инспекција, итн. 【Dustproof и Водоотпорен Borescope】Змија инспекција камера со 3ft полу-цврсти кабел и IP67 водоотпорен технологија.Тоа може да се користи континуирано за 60 минути во 1m подводни и е погоден за употреба во цевки и влажни средини. 【8-ниво Прилагодливи LED Светла】Обемот на камерата е опремена со 4 LED светла, 8-ниво на светлина прилагодување на владата, на осветлувањето на екранот исто така, може да се прилагоди, дури и во темни или услови на слаба светлина, исто така може да обезбеди јасни слики. 【Четири Додатоци & лента со алатки】UNIOJO ѕид инспекција камерата има четири додатоци за да ви помогнат подобро да се реши проблемот : една кука и двојно кука, што се користи за да се кука предмети или надворешни предмети.Страна огледало, се користи за да се набљудуваат на латерална агол на гледање.Магнетите се користи за да се привлечат и извади метални предмети.На лента со алатки ви помагаат да го носат и чување на подобро.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне