• Свеж
Quanmin ПИ Интелигентни 10 инчен Термичка Камера Дигитални Термална Слика на Телото Инфраред Температура, Треска Скрининг Систем со Автоматско Аларм+Брзо Минува Не-Ко?

Quanmin ПИ Интелигентни 10 инчен Термичка Камера Дигитални Термална Слика на Телото Инфраред Температура, Треска

Buyers rating:
DEN 3863.76

Од стока

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Ние само го користите UPS-от за да ја премотате брод, транспорт време е : 5-10 дена.1/3"CMOS image sensor HD Термичка Камера,Мерење растојание 0.5~2 M,Температурна разлика ±0.3℃,Термо сензорот увоз од Германија,Гласовен Аларм за hyperthermia(set во можност),Мерење на температура опсег 0~80℃,10inch HD Монитор,Реално време на снимањето.Температура на Податоци ±0.3℃ Висока Точност Температура Мерење Лице признавање, интелигентни температурата на телото жу вкупно мерење,интелигентни температурата на телото корекција,Аларм/view Три Прилагодувањата за аларм, аларм мапата, звук на алармот.поддршка на 4 јазици англиски, Кинески,Јапонски,корејски.Answer : ___________________________ Note : оваа камера може да се користи само во затворен простор,Користете место : канцеларија,хотел,станица,училиште,болница,shoppingmall и др.Поддршка треска скрининг,Поддршка аудио аларм,ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 1 PCS ПИ Интелигентни HD Термичка Камера ,1 PCS 10inch HD Монитор,1pcs Конектор Кабел,1 PCS Tripod(прилагодливи)1 PCS 12 V5 A DC моќност.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне