• Свеж
За Infiniti G25 Светлата Собранието 2011 2012 Пар за Возачот и Совозачот Страна КРИЕШЕ Тип За IN2502140

За Infiniti G25 Светлата Собранието 2011 2012 Пар за Возачот и Совозачот Страна КРИЕШЕ Тип За IN2502140

Buyers rating:
DEN 1252.08

Од стока

Точно одговара на ОЕМ# : 26060-1 NM0 C и 26010-1 NM0 C и Partslink# : IN2502140 и IN2503140. Ги исполнува или го надминува DOT & SAE согласност стандарди.Квалитетни Резервни Замена Дел за ОЕМ.Фабрички Запечатени - Сосема нови во кутија.Купи како еден Пар за да се Обезбеди Соодветен Изглед и Оптимална Безбедност.Компатибилна Со Следниве Возила : Компатибилен Со Infiniti G25 2011 Compatible Со Infiniti G25 2012 Compatible Со Infiniti G37 2010 Compatible Со Infiniti G37 2011 Compatible Со Infiniti G37 2012 Compatible Со Infiniti G37 2013 Премиум Замена на Резервни Делови : Точно Одговара На Оригинална Опрема Производителот Сите На Нашите Предмети Се Дот И Sae Заверена Гаранции И Гаранции : 30-Ден на Задоволство Гаранција 1 Година Ограничена Гаранција Направен Да Трае : Овој Објект Е Изграден Со Високо Квалитетен Материјал И Ригорозно да се Тестираат за Да се Обезбеди Структурна Сила И Integrityplease Потврди Оем # Или Partslink # Натпревари Точно Пред Купување, Инаку, Објектот Може Да Не Се Вклопи.За Да Се Обезбеди Сигурна Достава, Ве Молиме Имајте Во Предвид Потпис Може Да Се Бара За $200+ На Налози.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне