• Свеж
GUOSHUCHE Мини LED лупа Виткање Накит Loupe Преносни лупа Џеб Големина Убави Накит Зголемувачот 30X Зголемување Метал Сребро Клип Алатка

GUOSHUCHE Мини LED лупа Виткање Накит Loupe Преносни лупа Џеб Големина Убави Накит Зголемувачот 30X Зголемување

Buyers rating:
DEN 426.00

Од стока

Боја : сребрена/златна.Материјал : метал, стакло.Укината големина : 42mm/42*25*18mm.Ако производот што сте го добиле има проблеми со квалитетот, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.Ви благодариме!.Ако производот што сте го добиле има проблеми со квалитетот, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.Ви благодариме!Ширевте големина : 60*25*18mm Magnification : 30*21 Quantity : 1pcs Package листа : 1*количка за magnifier Features : ** Џеб големина : Тоа е многу лесен и лесно да се носат и можете да го користите било каде.** Функција : Идеален за да се види одлуки, jewelers, медицинските науки, Географија, работа во градината, образование и повеќе.** Количка за : Лесно да се повлече или да го стави назад кога не е во употреба, што го прави да зачувате простор.** Висок квалитет : Тој е направен од висок квалитет на метал и стакло, висока издржливост.Белешки : 1. Ве молиме дозволено 1-3мм разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме за разбирањето!2. Поради разликата помеѓу различни монитори, ве молиме да се разбере дека на сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне