• Свеж
Moen S6981BN Flara Еден-се Справи со Една Дупка Бања Тапа со Одвод на Собранието, Брусен Никел

Moen S6981BN Flara Еден-се Справи со Една Дупка Бања Тапа со Одвод на Собранието, Брусен Никел

Buyers rating:
DEN 14866.32

Од стока

Prepping за семејни вечери.Таа треба да дојде како изненадување дека ќе трошат повеќе активни време во кујната од која било друга просторија во домот.Од чешми и фамилии да филтрација системи и ѓубре продажби, Moen има бескрајни производи за да ги собере беспрекорно во вашата кујна.На Flara бања suite вклучува една рачка и две-се справи со тапа опции, појавување када/туш тела, на када-додатен тапа, како и широк избор на појавување на додатоци кои се обезбедува кохезивен гледаме во бања.Од мали, интимни прав соби голем, луксузен господар бањи, мали промени во вашата бања може да направи голема разлика во освежување на еден од најпрометните соби во куќата.Се фокусира на деталите со Moen производи, и ќе биде во можност да се прилагодите овој простор - што го прави повеќе стилски, додека размислува на вашиот личен вкус.Од рачни тушеви и rainshowers да слајд барови и спрејови за тело, Moen има бескрајни производи за да ги собере беспрекорно во вашиот туш.И со значајни иновации како зголеми спреј власт со Сила се Зголеми или hands-free погодност со Motion Sense, ќе ви се допаднат како Moen производи донесе не само бескрајни стил можности, но исто така и во побарувачката на функционалност.И од завршува за иновации на инсталацијата, постојат многу причини зошто Moen е вистинскиот избор за вашата кујна.ПРИЛАГОДЕН ДИЗАЈН : Една дупка планината создава почиста се погледне против обичај countertops.КООРДИНИРАЊЕ КОЛЕКЦИЈА : Координира со други чешми и додатоци во Flara Колекција.За наводнување на растенијата.АДА во СОГЛАСНОСТ : да биде во Согласност со Американците со Хендикеп Акт (АДА) спецификации.Туш ќе ве разбуди, ја смирува вашите сетила или релаксира вашето тело - и тоа започнува од минута ќе се чекор во вода.Од бања потоне чешми и када спојници да бања безбедност и додатоци, Moen има бескрајни производи за да ги собере беспрекорно во вашата бања.За КОНТРОЛА на ТЕМПЕРАТУРАТА : Една рачка на менувачот да може лесно да се прилагоди на вода.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне