• Свеж
Snapeez II ULTRAPLATE Чоколадо Антички Бронзена Плоча Прстен Тешко го Отворите Скок Прстен 14mm Тешки Мерач (Pk 25) Скокаат Прстени. Ултра Сигурно Нема Лемење Скок Прстен. Произв?

Snapeez II ULTRAPLATE Чоколадо Антички Бронзена Плоча Прстен Тешко го Отворите Скок Прстен 14mm Тешки Мерач

Buyers rating:
DEN 983.76

Од стока

Нема повеќе лемење.Не Грозен Сплит Прстени.Солидна Затворање.Поврзување на вашите жица за завиткување за еластична движење.Достапни во повеќе Ultra Plate завршува.SNAPEEZ II ULTRAPLATE Чоколадо Антички Бронзен Прстен Тешко го Отворите Скок Прстен 14mm Тешки Мерач се продава во пакување од 25 парчиња.SNAPEEZ II ULTRAPLATE се уште groovy изнаоѓање од Преку Murano.Нема повеќе лемење на скок прстени.Нема повеќе со користење на оние грозен сплит прстени за да ја прикачите вашата привлечност.Поврзување на вашите жица за завиткување за еластична движење.Четка, брзо и шаване и SNAPEEZ се цврсто затворени.SNAPEEZ е трговска марка на Преку Murano.Snapeez Скок Прстени Ултра Сигурно Нема Лемење Скок Прстен.Произведено во САД.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне