• Свеж
LZG Дрвени Суета Столче, Модерна Шминка Облекување Столче со Перница, Поместена трпезарија буковата Клупата, Чевли Клупата за Ходникот Entryway, Лесно Собрание (Боја : Бе

LZG Дрвени Суета Столче, Модерна Шминка Облекување Столче со Перница, Поместена трпезарија буковата Клупата,

Buyers rating:
DEN 5362.80

Од стока

✔ УДОБНО СЕДИШТЕ : Мека cushioned клупата врвот носи голема удобност и ги ублажува заморот во текот на долги периоди на седницата. ✔ МУЛТИ-ЦЕЛ : Други од суета столче, тоа исто така работи совршено како пијано клупа или чевли клупата, за голема спална соба, дневна соба и ходникот. ✔ ЛЕСЕН-за-НАТПРЕВАР : Едноставен природен изглед и модерен изборен круг нозе натпревар повеќето домашни décor и додадете еден допир на елеганција во вашата соба. ✔ ЗДРАВ И СТАБИЛЕН : Оваа суета столче е поддржана од солидна буковата нозе, кој е стабилна доволно за долго време се користи. ✔ ЛЕСНО СОБРАНИЕТО.Големина 33"L x 11.4"W x 17.3"H (84 x 39 x 44cm).Боја : Природна буковата со Сиво / Белата cushion Material : Бука wood Product Големина : 33"L x 11.4"W x 17.3"H (84 x 39 x 44cm).

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне